Co to jest CrossFit?

 

CrossFit to program treningowy oparty na zróżnicowanych ruchach funkcjonalnych wykonywanych z wysoką intensywnością. Nasz program pozytywnie wpływa na każdy aspekt Twojego życia, od zdrowia i kondycji fizycznej do poprawy codziennego nastroju i wzrostu pewności siebie. CrossFit skupia się na wzroście sprawności, pomaga rozwijać takie cechy jak wytrzymałość, siłę, elastyczność, moc, szybkość, koordynację, zwinność, balans i dokładność.

 

 

Rezultaty

Program treningowy jest tak dobry jak rezultaty, które daje. CrossFit jest w 100% mierzalny , co pozwala na określenie osiągniętych postępów oraz założenie kolejnych celów treningowych.

Coaching

Oferujemy umiejętności i wiedzę wykraczającą poza mury zwykłej siłowni. Nauka ruchów funkcjonalnych – naturalnych i bezpiecznych, tych do których zostaliśmy stworzeni pomoże Ci nie tylko na treningach, ale także w życiu codziennym. Dobry trener CrossFit w połączeniu z odpowiednio zaprogramowanym treningiem zapewni ciągły i mierzalny postęp, a nie stagnację, wypalenie i kontuzje.

Społeczność

CrossFit to ludzie. Tutaj każdy zna Twoje imię i każdy może być Twoim rywalem.Trening w grupie sprawi, że pójdziesz o krok dalej, tylko w CrossFit konkurent staje się Twoim największym kibicem.

Skalowanie

To właśnie ono sprawia, że CrossFit jest dla każdego. Dzięki skalowaniu kompletny laik może ćwiczyć wspólnie z profesjonalnym sportowcem. Każde ćwiczenie może być dostosowane do umiejętności i poziomu zaawansowania trenującego.

Nasze programowanie to:

 

    • Zmienność – każdy trening jest inny, Twoje ciało nie wpadnie w stagnację, a Ty nigdy się nie znudzisz

 

 

    • Ruchy funkcjonalne – skupiamy się na ruchach, które wykonujesz każdego dnia, naturalnych i bezpiecznych, tych do których zostaliśmy stworzeni

 

 

    • Intensywność – dopilnujemy byś dał z siebie 100%, postępy będą szybsze gdy dasz z siebie wszystko. Intensywność jest względna dlatego tworzymy program, który działa na każdego.

 

 

ZAPISZ SIĘ NA PIERWSZY DARMOWY TRENING!CrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource